
Ervaar moeiteloze warmte met de Perel Convector, een krachtige 2000 W verwarmingsoplossing voor extra comfort. Met drie warmtestanden en een thermostaat kun je de temperatuur precies regelen zoals jij het wilt.
Veiligheid staat voorop met de ingebouwde oververhittingsbeveiliging, die het apparaat automatisch uitschakelt als de temperaturen te hoog oplopen. Handige bovenhandvatten maken het verplaatsen super makkelijk, zodat warmte altijd binnen handbereik is.
| Merk | Perel |
| Model | CH0006 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 196 mm |
| Hoogte van het product | 420 mm |
| Breedte van het product | 580 mm |
| Gewicht Product | 2.6 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rechthoek |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2000 W |
| Weergave | Nee |
| Type montage | Voet,Vrijstaand,Muurmontage |
| Extra materiaal | ABS,PP (polypropyleen) |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | Anders |
| Lengte netsnoer | 1.4 m |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Ventilator functie | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type schakelaar | Relais,Draaiknop |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 750 W,1250 W,2000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 60 m³ |
| Type kabel | H05VV-F 3G0.75 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Verwarmingsafstand | 1 m |
| Type verwarming | Hetelucht |
| Aantal warmte-instellingen | 3 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Materiaal | Metaal |