
Ervaar efficiënte verwarming met de Perel Convector, die een krachtige output van 3000 W biedt. Ontworpen als een extra verwarming, heeft dit apparaat drie instelbare warmtestanden en een ingebouwde thermostaat om optimale comfort te behouden.
Uitgerust met een turbofan zorgt het voor snelle luchtcirculatie en verdeelt het de warmte gelijkmatig door de kamer. De oververhittingsbeveiliging schakelt het apparaat automatisch uit bij te hoge temperaturen, waardoor je veilig en zonder zorgen zit.
| Merk | Perel |
| Model | CH0005 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 172 mm |
| Hoogte van het product | 450 mm |
| Breedte van het product | 775 mm |
| Gewicht Product | 4.2 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rechthoek |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 3000 W |
| Weergave | Nee |
| Type montage | Voet,Vrijstaand |
| Extra materiaal | ABS,PP (polypropyleen) |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | Anders |
| Lengte netsnoer | 1.4 m |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Ventilator functie | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type schakelaar | Relais,Draaiknop |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 1200 W,1800 W,3000 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 75 m³ |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Verwarmingsafstand | 2 m |
| Type verwarming | Hetelucht |
| Aantal warmte-instellingen | 3 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Materiaal | Metaal |