
Deze stevige gereedschapskoffer op wielen van Perel, met een inhoud van 92 liter, maakt het vervoeren van gereedschap een eitje. Met afmetingen van 595 x 420 x 370 mm heb je genoeg plek voor al je spullen.
Dankzij de twee stevige polycarbonaat organizers in het deksel kun je snel en makkelijk bij je meest gebruikte tools. Het uitneembare opbergvak binnenin zorgt voor extra opbergruimte en organisatie.
Voor makkelijk transport heeft de koffer grote rubberen wielen en twee fijne handvatten. De brede, uitschuifbare stalen handgreep met een rubberen greep zorgt voor ultiem comfort, zelfs op ruige ondergronden.
De geïntegreerde V-groeven in het deksel zijn perfect voor het zagen van buizen en houten latten, waardoor de koffer dienst doet als mobiele werkplek.
| Merk | Perel |
| Model | OMTC28 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 370 mm |
| Hoogte van het product | 420 mm |
| Breedte van het product | 595 mm |
| Gewicht Product | 5750 g |
| Inwendige diepte | 250 mm |
| Inwendige hoogte | 300 mm |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 92 l |
| Type slot | Koffersluiting |
| Aantal wielen | 2 |
| Telescopische handgreep | Ja |
| Wielen | Ja |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |