
Deze stevige gereedschapskoffer van Perel is een betrouwbare oplossing voor het opbergen van je gereedschap. Met een royaal formaat van 590 x 280 x 255 mm en een capaciteit van 42 liter heb je genoeg ruimte voor al je spullen.
Gemaakt van topkwaliteit roestvrij staal, zorgt deze koffer voor duurzaamheid en bescherming tegen roest, ideaal voor elke klus. De koffer heeft een uitneembaar plateau, zodat je makkelijk bij je meestgebruikte tools kunt.
Het stevige aluminium handvat zorgt ervoor dat je het makkelijk en stabiel kunt dragen, zelfs als 'ie zwaar beladen is. Ideaal om op locatie te gebruiken of in de werkplaats, het stoere ontwerp van deze koffer garandeert jarenlang zorgeloos gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | OTBA7 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 280 mm |
| Hoogte van het product | 255 mm |
| Breedte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 3250 g |
| Binnenbreedte | 555 mm |
| Inwendige diepte | 210 mm |
| Inwendige hoogte | 185 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 42 l |
| Type slot | Metalen sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Extra materiaal | Aluminium,Roestvrij staal |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |