
Ervaar efficiënte verwarming met de Perel olieradiator, die een krachtige capaciteit van 2500 W heeft en is uitgerust met 11 geribbelde elementen. De drie verwarmingsstanden zorgen voor aanpasbare warmte, terwijl de thermostaat precieze controle over de omgevingstemperaturen garandeert.
De olie in het apparaat houdt de warmte langer vast, zodat het ook na uitschakeling nog warmte blijft geven, en je de olie niet hoeft te vervangen.
Veiligheid staat voorop, met functies zoals oververhittingsbeveiliging die het apparaat automatisch uitschakelt als de temperatuur te hoog wordt, en een omvalschakelaar voor extra gemoedsrust. Lekker makkelijk verplaatsbaar met vier wieltjes en een handvat aan de bovenkant. Deze radiator heeft ook een kabelhouder zodat je alles netjes kunt opbergen en makkelijk kunt verplaatsen in je ruimte.
| Merk | Perel |
| Model | TC78011N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 48 cm |
| Hoogte van het product | 59.5 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 9.3 kg |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2500 W |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Bescherming tegen oververhitting | Ja |
| Beveiliging tegen kantelen | Ja |
| Type vloeistof | Olie |
| Vloeistof gevuld | Ja |
| Aantal elementen | 11 |