
Deze Perel opbergkoffer met aluminium randen is ontworpen voor veelzijdig gebruik en biedt optimale bescherming voor je gereedschap met een inhoud van 11,4 liter.
De blauwe koffer heeft een stevige binnenkant die met stof is bekleed voor extra demping en bescherming tegen krassen en stoten.
Extra verstevigde hoeken maken het sterker en duurzamer, terwijl het lichte ontwerp ervoor zorgt dat je het makkelijk kunt meenemen.
Met de twee sleutelsloten kun je de inhoud van de koffer veilig afsluiten, waardoor hij perfect is voor zowel opslag als vervoer.
Met een handige schouderband voor extra draaggemak is deze opbergkoffer een betrouwbare keuze voor al je opbergbehoeften.
| Merk | Perel |
| Model | 1821-BL |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 230 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 320 mm |
| Gewicht Product | 1400 g |
| Binnenbreedte | 315 mm |
| Inwendige diepte | 215 mm |
| Inwendige hoogte | 140 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 11.4 l |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |