
Beheer moeiteloos je omgeving met de Perel Smart Series Wi-Fi Plug, speciaal ontworpen voor naadloos gebruik buitenshuis. Verbind en bestuur meerdere apparaten vanop afstand met slechts één intuïtieve app. Zeg vaarwel tegen handmatig je verlichting aanpassen of je afvragen wat er met de deur gebeurt terwijl je weg bent van huis.
Pas de verlichting aan om aan je stemming te voldoen, of laat het de sfeer bepalen. Stel schema's in om ervoor te zorgen dat je nooit in een donker huis thuiskomt. De Perel Smart Series biedt de flexibiliteit om op elk moment en overal de perfecte ambiance te creëren.
Aangedreven door de intelligentie van Tuya is controle nog nooit zo gemakkelijk geweest—alles wordt beheerd via de gratis en gebruiksvriendelijke Tuya-app.
Ervaar flexibele en betrouwbare controle over al je elektronische apparaten met de Smart Series van Perel. Nooit meer in het donker naar een schakelaar zoeken of je zorgen maken over vergeten lichten—bedien alles met een simpele tik, waardoor je flink op energie bespaart. Zorg ervoor dat je slimme huis voorzien is van Perel's geweldige Wi-Fi Plug.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1004 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 9.5 cm |
| Hoogte van het product | 6.8 cm |
| Breedte van het product | 5.9 cm |
| Gewicht Product | 116 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3000 W |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Timer | Ja |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Maximale nominale stroomsterkte | 13 A |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Overdrachtsfrequentie | 2 GHz |
| Maximale werkafstand | 25 m |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Amazon Alexa,Google Home,Tuya |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aftellen | Ja |