
Deze slimme WiFi LED-lamp van Perel biedt zowel warm wit als intens warm wit licht met een E27 fitting en een G95 lampformaat, en werkt naadloos samen met de handige Tuya-app. Beheer de sfeer in je huis zonder moeite, zelfs als je niet thuis bent. Pas de verlichting aan om bij je stemming te passen of stel schema's in, zodat je nooit meer thuiskomt in een donker huis.
Met ingebouwde Tuya-intelligentie kun je met de app gemakkelijk de helderheid en kleurtemperatuur aanpassen vanaf elk slim apparaat. Of je nu een gezellige warm witte kleur wilt instellen om te ontspannen, een koele witte kleur voor extra focus, of kiest uit verschillende RGB-kleuren voor een extra effect, deze lamp past zich moeiteloos aan elke situatie aan.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1212 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 140 mm |
| Gewicht Product | 80 g |
| Diameter eenheid | 95 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 555 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 2200 °K |
| Dimbaar | Nee |
| Energieklasse | F |
| Type fitting | E27 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Warmwit |
| Kleurweergave-index (CRI) | 80 CRI |
| Stand-by modus | Ja |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Smart compatibiliteit | Google Home |
| Totaal nominaal vermogen | 6.5 W |
| Starttijd | 0.5 s |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar via app | Ja |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.5 |
| Energieverbruik | 6.5 kW·h |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.5 W |
| RF-uitgangsvermogen | 15 mW |
| Maximale kleurtemperatuur | 2700 °K |
| Type LED-module | Gloeidraad |
| Levensduur LED's | 15000 h |