
Deze stevige gereedschapskoffer van Perel is perfect om al je gereedschap netjes te organiseren. Hij is gemaakt van duurzaam roestvrij staal en is ontworpen om lang mee te gaan zonder slijtage.
Met afmetingen van 505 x 235 x 225 mm en een capaciteit van 26,7 liter heeft de koffer genoeg ruimte om allerlei tools efficiënt op te bergen. De uitneembare plateau zorgt voor extra flexibiliteit, zodat je snel en gemakkelijk bij je gereedschap kunt.
Uitgerust met een aluminium handvat, biedt deze koffer niet alleen stevigheid maar ook comfort tijdens het vervoeren. Net als de betrouwbaarheid van een stevige kluis, beschermt de koffer zijn inhoud tegen beschadigingen en slijtage, zodat je gereedschap altijd beschermd en netjes is.
| Merk | Perel |
| Model | OTBA6 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 235 mm |
| Hoogte van het product | 225 mm |
| Breedte van het product | 505 mm |
| Gewicht Product | 2670 g |
| Binnenbreedte | 470 mm |
| Inwendige diepte | 180 mm |
| Inwendige hoogte | 185 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 26.7 l |
| Type slot | Metalen sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Extra materiaal | Aluminium,Roestvrij staal |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |