
Plastic Gereedschapskist met Uitneembare Bakjes - 21 L. Deze gereedschapskoffer van Perel is een veelzijdig en stevig opbergsysteem dat je gereedschap netjes houdt.
Gemaakt van stevig polypropyleen, is deze koffer perfect voor zowel binnen- als buitengebruik. Hij is uitgerust met sterke aluminium sluitingen en een ergonomisch handvat zodat je 'm makkelijk kan dragen.
De koffer heeft 12 uitneembare vakjes die stevig blijven zitten als je de deksel dichtdoet. Ideaal om veilig kleine dingen zoals schroefjes, boutjes en moeren te bewaren.
| Merk | Perel |
| Model | OTBC2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 240 mm |
| Hoogte van het product | 200 mm |
| Breedte van het product | 455 mm |
| Gewicht Product | 2320 g |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 21 l |
| Aantal compartimenten | 13 |
| Type slot | Aluminium grendels,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |