
Het polykristallijn zonnepaneel 10 W 12 V levert betrouwbare prestaties met hoog renderende zonnecellen. Dit stevige zonnepaneel is ontworpen voor veelzijdig gebruik en kan makkelijk geïntegreerd worden in allerlei toepassingen.
Met een spanning van 12 V is het perfect voor oplaadbare systemen en buitenactiviteiten, zoals kamperen of zeilen. Dit zonnepaneel is gemaakt om extreme weersomstandigheden te doorstaan, waardoor het ideaal is voor zowel stedelijke als afgelegen gebieden die een duurzame energiebron nodig hebben.
Specificaties zijn onder andere top efficiëntie bij weinig licht en een behuizing die de zonnecellen beschermt tegen schade. Het compacte ontwerp maakt 't makkelijk om te transporteren en te installeren, en het stevige glas zorgt ervoor dat er optimaal licht wordt geabsorbeerd.
| Merk | Perel |
| Model | SOL10P |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 30 mm |
| Hoogte van het product | 253 mm |
| Breedte van het product | 356 mm |
| Gewicht Product | 1.16 kg |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Schroef,Muurmontage |
| LED-indicator | Nee |
| Maximaal uitgangsvermogen | 10 W |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -40 °C |
| Uitgangsspanning VDC | 600 V |
| Maximale bedrijfsspanning | 17.6 V |
| Maximale bedrijfsstroom | 0.58 A |
| Open circuit spanning | 21.8 V |
| Type zonnecel | Multi-crystalline silicon |
| Materiaal | Aluminium |