
De Pop-up Power Strip biedt een stijlvolle oplossing voor al je oplaadbehoeften, waarbij functionaliteit wordt gecombineerd met een minimalistisch ontwerp. Dit veelzijdige apparaat heeft 3 geaarde stopcontacten en 2 USB-poorten, waardoor je genoeg ruimte hebt om meerdere apparaten tegelijkertijd van stroom te voorzien.
Compact ontworpen om in keukens, kantoren en werkplekken te passen, verdwijnt het naadloos uit het zicht wanneer het niet wordt gebruikt, waardoor je meer ruimte op het aanrecht hebt. Met de veiligheid in gedachten gebouwd, zorgen de geaarde stopcontacten voor een veilige en zekere verbinding.
Perfect om efficiënt van alles op te laden, van laptops tot smartphones en tablets. Deze stekkerdoos combineert stijl met functionaliteit zoals nooit tevoren.
| Merk | Perel |
| Model | EBP03LUSB-G |
| Kabellengte | 1.4 m |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 8 cm |
| Hoogte van het product | 43 cm |
| Breedte van het product | 8 cm |
| Gewicht Product | 740 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Ingebouwd |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Ja |
| Type Aarding | Randaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Maximale nominale stroomsterkte | 16 A |
| Diameter montagegat (mm) | 71 mm |
| Type USB-poort | USB-A |
| Aantal USB-poorten | 2 |
| Draadloos/bedraad | Bedraad |
| USB-uitgangsstroom | 2.1 A |
| Maximale dikte tafelblad | 65 mm |
| USB | Ja |
| Bescherming tegen overbelasting | Nee |
| Indicatielampje | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 3 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Zekeringsbescherming | Nee |
| Minimale vrije diepte | 450 mm |
| Pop-up hoogte | 282 mm |
| Bescherming tegen oververhitting | Nee |
| Materiaal | Aluminium |