
De PRINTCONNECTOR - VROUWELIJK met 5 contacten verbetert je connectiviteit met precisiemechanica en betrouwbare prestaties, ontworpen voor naadloze integratie in je projecten.
Met een handzame lengte van 20 cm biedt deze connector precies genoeg flexibiliteit zonder rommel, waardoor je werkplek netjes blijft.
Perfect voor meerdere toepassingen, zijn vijf stevige contacten zorgen voor een veilige verbinding, waardoor het risico op gegevensverlies of onderbreking zelfs in veeleisende omgevingen tot een minimum wordt beperkt.
Compatibel met verschillende apparaten, is deze connector ideaal voor toepassingen die een stabiele en efficiënte gegevensoverdracht vereisen, vergelijkbaar met een stevige handdruk met vlekkeloze communicatie.
| Merk | Velleman |
| Model | BTWF5 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Multi |
| Diepte van het product | 12.9 mm |
| Hoogte van het product | 6.35 mm |
| Breedte van het product | 12.74 mm |
| Gewicht Product | 3.9 g |
| Vorm | Vlak |
| Extra materiaal | Messing,Tin |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Aantal Contacten | 5 |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Ingangsspanning VDC 2 | 50 V |
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Draadlengte | 20 cm |
| Maximale gelijkstroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-dikte | 1.6 mm |
| Aantal rijen | 1 |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Nylon |