
De Professionele Neopreen Kabelhaspel biedt 25 meter robuuste en chemisch bestendige neopreen kabel, waardoor duurzaamheid en flexibiliteit in veeleisende omgevingen gewaarborgd zijn.
Uitgerust met een hoogwaardige 3G2.5 geleider, zorgt het voor constante elektrische prestaties die geschikt zijn voor zware toepassingen.
Met vier geaarde stopcontacten met penaarde, kun je meerdere apparaten tegelijkertijd aansluiten met verbeterde veiligheidsfuncties voor zorgeloos gebruik.
Ideaal voor zowel binnen- als buitenprojecten, het ontwerp van de haspel maakt eenvoudig opbergen en uitrollen mogelijk, waardoor de installatietijd afneemt en de productiviteit toeneemt.
| Merk | Perel |
| Model | ECR25NP25N |
| Kabellengte | 25 m |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 43 cm |
| Hoogte van het product | 21 cm |
| Breedte van het product | 30 cm |
| Gewicht Product | 8.4 kg |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H07RN-F 3G2.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal stopcontacten type E | 4 |
| Kabeldoorsnede | 2,5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Kleurenkabel | Zwart |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1200 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |
| Materiaal | Neopreen (PC-rubber) |