
Deze rechthoekige zeef, met een afmeting van 22 x 32 cm en een hoogte van 11 cm, zorgt voor efficiënt zeven en afgieten van zowel vloeibare als droge ingrediënten. Het stevige frame houdt 'm stabiel, zodat je makkelijk in de keuken kan werken.
Gemaakt van duurzame materialen, het kan hoge temperaturen weerstaan en is bestand tegen roest en buigen. Gebruik het voor het afgieten van pasta, het wassen van groenten of zelfs het zeven van bloem, en het levert consistente resultaten bij elk gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | 843 |
| Primaire kleuren | Bruin |
| Diepte van het product | 22 cm |
| Hoogte van het product | 11 cm |
| Breedte van het product | 32 cm |
| Gewicht Product | 346 g |
| Materiaal | Hout - massief |