
Ervaar ononderbroken spuitsessies met de reservebatterij voor je 12L batterij-aangedreven rugspuit. Deze stevige stroombron zorgt ervoor dat je spuit optimaal presteert zonder onderbrekingen, zodat je efficiënt grote terreinen kunt bedekken.
Kenmerken zijn onder andere een duurzame constructie voor een langere levensduur en een snelle oplaadfunctie om de wachttijd tussen het gebruik te minimaliseren. Ontworpen voor naadloze compatibiliteit, is deze reservebatterij een betrouwbare metgezel voor uiteenlopende toepassingen, van tuinonderhoud tot grootschalige landbouwtaken.
De reservebatterij fungeert als een betrouwbare partner, waardoor je consistent kunt presteren in veeleisende situaties. Het is alsof je een vertrouwde backup hebt, die ervoor zorgt dat je dag in het veld soepel verloopt.
| Merk | Toolland |
| Model | DTB10003SP |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 60 mm |
| Hoogte van het product | 107 mm |
| Breedte van het product | 65 mm |
| Gewicht Product | 193 g |
| Inhoud van de set |
|
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |