
Deze compacte digitale multimeter is een robuust hulpmiddel voor serieuze klussen. Met een CAT III-classificatie tot 600 V biedt het veiligheid en betrouwbaarheid voor allerlei elektrische metingen.
Met zeven veelzijdige functies kan dit apparaat spanning, stroom, weerstand en meer meten. Perfect om snel elektrische problemen op te sporen, of je nu thuis bent of onderweg.
Met een gemakkelijk leesbaar digitaal display biedt het precisie, terwijl de stevige constructie bestand is tegen zware omgevingen. Net als een zakformaat laboratorium geeft het elke meting vertrouwen.
| Merk | Velleman |
| Model | DVM005 |
| Batterij IEC grootte | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03 ,24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Kabellengte | 0.85 m |
| Primaire kleuren | Rood,Grijs |
| Hoogte display | 26 mm |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 30 mm |
| Hoogte van het product | 119 mm |
| Breedte van het product | 65 mm |
| Gewicht Product | 130 g |
| Display breedte | 43 mm |
| IP waarde | IPX0 |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| AC-spanning | basisnauwkeurigheid : ±(1.0%+10) |
| AC-spanningsmetingen | 2 V,20 mV,20 V,200 mV,200 V,600 V |
| DC-spanningsmetingen | 2 V,20 mV,20 V,200 mV,200 V,600 V |
| Spanningstest op afstand (NCV) | Ja |
| Met LED-lampje | Ja |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Data-hold functie | Ja |
| Instelling bereik | Automatisch |
| Hoorbare doorgangsmeting | Ja |
| Automatische polariteitsaanduiding | Ja |
| Batterij test metingen | 1.5 V,9 V |
| Diode test | Ja |
| Maximale meettemperatuur °C | 1000 °C |
| Maximale meettemperatuur °F | 1832 °F |
| Minimale meettemperatuur °C | -20 °C |
| Minimum meettemperatuur °F | -4 °F |
| Aanduiding buiten bereik | Ja |
| Relatieve waardemeting | Nee |
| Weerstandsmetingen | 2 kOhm,2 MOhm,20 kOhm,20 MOhm,200 kOhm,200 Ohm |
| Specificaties weerstand | basisnauwkeurigheid : ±(1.0%+5) |
| Transistortest | Nee |
| Ware rms | Ja |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Continuïteitstest | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Maximale cijferweergave | 4 |
| Type display | lcd |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Type spanningstester | AC/DC |
| Aantal bereiken | 7 |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |
| Veiligheidsclassificatie | CAT III / 600 V |