
Dit stevige zeil, van 10 x 12 meter, heeft een opvallend blauw met zwart design en is gemaakt van superduurzame materialen.
Zijn uitzonderlijke stevigheid maakt het ideaal voor zware toepassingen en biedt betrouwbare bescherming tegen barre weersomstandigheden.
Perfect om grote buitenruimtes te bedekken, bouwplaatsen af te schermen of apparaten te beschermen.
Waterdicht, UV-bestendig en scheurbestendig, het zorgt voor langdurige prestaties.
| Merk | Perel |
| Model | 140-1012 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 31 cm |
| Hoogte van het product | 56 cm |
| Breedte van het product | 34.5 cm |
| Gewicht Product | 17050 g |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Afwerking | Geweven |
| Eigenschap Materiaal | Waterdicht |
| Vorm Artikel | Rechthoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Dekzeil |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 140 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 12 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Spatwaterdicht |
| Werkzame Breedte | 10 m |
| Materiaal | Kunststof |