
Ervaar naadloze connectiviteit met deze stevige kabelhaspel, met een lengte van 50 meter voor uitgebreide reikwijdte en hoge veelzijdigheid in verschillende omgevingen.
Uitgerust met een 3G1.5-specificatie zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht en duurzaamheid. De geïntegreerde aarding biedt extra veiligheid, waardoor het geschikt is voor verschillende elektrische installaties.
Vier stopcontacten maken het mogelijk om meerdere apparaten tegelijk aan te sluiten. Of je nu gereedschap in de werkplaats van stroom voorziet of een buitenfeestje verlicht, deze kabelhaspel levert betrouwbare prestaties. Zie het als je altijd klaarstaande maatje voor zowel binnen- als buitentaken.
| Merk | Perel |
| Model | ECR50N3 |
| Kabellengte | 50 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 7 cm |
| Hoogte van het product | 26 cm |
| Breedte van het product | 25 cm |
| Gewicht Product | 1 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal stopcontacten type E | 4 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Zwart |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |