
De ROOD/WITTE KETTING is een veelzijdige ketting van 5 meter, ideaal voor verschillende afbakenings- en veiligheidsdoeleinden.
Gemaakt van duurzame materialen is deze ketting weerbestendig, wat zorgt voor een lange levensduur, zowel binnen als buiten. De ineengrijpende schakels bieden flexibiliteit, waardoor je 'm makkelijk kunt opzetten en aanpassen naar verschillende lengtes of vormen.
Het opvallende rood-witte kleurpatroon zorgt voor betere zichtbaarheid, waardoor het ideaal is voor het beheersen van menigten, het afbakenen van verboden gebieden of het verbeteren van de veiligheid op de werkplek. Gebruik het om effectieve barrières te creëren bij evenementen, bouwterreinen te beveiligen of voetgangersverkeer betrouwbaar en gemakkelijk te begeleiden.
| Merk | Perel |
| Model | 1186-5 |
| Primaire kleuren | Rood,Wit |
| Gewicht Product | 323 g |
| Lengte ketting | 5 m |
| Diepteverbinding | 10 mm |
| Hoogte koppeling | 6 mm |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |