
Rood/zilveren reflecterende signaal-kegel - 50 cm. Verkeerskegels, ook wel pylonen of heksenhoeden genoemd, worden gebruikt om een straat af te zetten, als je pech hebt of er een ongeval is, in de bouw of wegenbouw.
Maar ze zijn ook handig als afbakening bij sport en spel.
Deze kegel van Perel is 50 cm hoog en is goed te zien dankzij de rode en zilveren reflecterende markering, zelfs als het donker is.
De weerbestendige kegel is lekker licht, past makkelijk in een laars en is perfect voor recreatief gebruik, zowel binnen als buiten.
| Merk | Perel |
| Model | 1190-50R |
| Primaire kleuren | Rood,Grijs |
| Diepte van het product | 27 cm |
| Hoogte van het product | 50 cm |
| Breedte van het product | 27 cm |
| Gewicht Product | 640 g |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Extra kleuren gedetailleerd | Zilver |
| Reflecterend | Ja |
| Materiaal | LDPE (lagedichtheidpolyetheen) |