
Bedien je elektronica moeiteloos met de Set Stopcontacten Met Afstandsbediening, compleet met drie stopcontacten en een afstandsbediening. Maak het beheren van stroom een stuk makkelijker met een bereik tot wel 30 meter, zodat je apparaten van een afstand kunt aan- of uitzetten.
Elke stopcontact ondersteunt tot 3680W, perfect voor apparaten met veel vermogen. De gebruiksvriendelijke afstandsbediening is vooraf geprogrammeerd en compatibel met meerdere stopcontactsets voor naadloze integratie in je huis of werkruimte.
Of het nu gaat om het uitzetten van moeilijk bereikbare lampen of energiebesparing tijdens de nacht, deze set biedt ongeëvenaarde gemak en efficiëntie. Geniet van modern wonen met gemakkelijke installatie en superieure functionaliteit.
| Merk | Perel |
| Model | 7500-3N2 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 80 mm |
| Hoogte van het product | 99 mm |
| Breedte van het product | 55 mm |
| Gewicht Product | 111 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Accuspanning | 12 V |
| Maximaal vermogen | 2300 W |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Extra materiaal | PC (polycarbonaat) |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Extra kleuren gedetailleerd | Donkergrijs |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Maximale nominale stroomsterkte | 10 A |
| Aantal stuks | 3 |
| Diepte zender | 16 mm |
| Hoogte zender | 82 mm |
| Breedte zender | 36 mm |
| Gewicht zender | 28 g |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Overdrachtsfrequentie | 433 MHz |
| Inclusief batterijen zender | Ja |
| Maximale werkafstand | 25 m |
| Aantal batterijen zender | 1 |
| Materiaal | ABS |