
Gemaakt met precisie, deze Aluminium Wandklok heeft een strakke diameter van 30 cm en geeft een moderne uitstraling aan elke muur. Het minimalistische design verbetert zowel moderne als klassieke omgevingen, dankzij het strakke oppervlak en de onopvallende cijfers.
Met een hoogwaardige quartz-mechanisme, garandeert de klok nauwkeurige tijdmeting. De aluminium constructie zorgt voor duurzaamheid en een licht gewicht, waardoor hij makkelijk op te hangen en te verplaatsen is.
De stille sweep-beweging zorgt voor een rustige omgeving, ideaal voor woonkamers, kantoren en studieruimtes. Til je interieurdecor naar een hoger niveau met deze perfecte mix van functionaliteit en stijl.
| Merk | Perel |
| Model | WC101 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 300 mm |
| Gewicht Product | 650 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Type display | Analoog |
| Accuspanning | 1.5 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Diameter eenheid | 300 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rond |
| Back-up batterij inbegrepen | Nee |
| Kalenderfunctie | Nee |
| Hygrometer functie binnen | Nee |
| Hygrometer functie buiten | Nee |
| Thermometerfunctie binnen | Nee |
| Thermometerfunctie buiten | Nee |
| Grote cijferindicator | Nee |
| Tijdaanduiding | Cijfers 1 tot 12 |
| Wekker | Nee |
| Winter- zomertijd | Ja |
| DCF-signaal | Ja |
| Taalkeuze | Nee |
| Netvoeding | Nee |
| Tijd formaat | 12u |
| Weergave | Nee |
| Reservebatterij | Nee |
| Configuratie tijdzone | Nee |
| Klok lay-out | Analoog |
| Type montage | Muurmontage |
| Weersvoorspelling | Nee |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Aluminium |