
De Sleutelkast biedt veilige en georganiseerde opslag voor tot wel 46 sleutels, met een stevige cijferslot om hun veiligheid te garanderen. Met afmetingen van 240 x 300 x 80 mm past deze compacte sleutelkluis moeiteloos in elke ruimte, en combineert hij vorm met functie.
Voordelen:
Gebruik: Maak het beheer van sleutels op kantoor of in een magazijn eenvoudiger. Het stevige ontwerp kan dagelijks gebruik aan en het cijferslot geeft een extra laagje beveiliging, zodat geen onbevoegde erbij kan.
Specificaties: De stalen constructie zorgt voor duurzaamheid. De genummerde haken en het labelsysteem bieden dezelfde duidelijkheid als een goed georganiseerde bibliotheek, waar je moeiteloos het juiste boek vindt.
| Merk | Perel |
| Model | BG80025 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Multi |
| Diepte van het product | 8 cm |
| Hoogte van het product | 30 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 1609 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Werkt op batterij | Nee |
| Type slot | Combinatieslot |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Muurmontage |
| Met montagetoebehoren | Ja |
| LED-indicator | Nee |
| Vergrendelingssysteem | Combinatieslot |
| Verstelbare sleutelrek hoogte | Nee |
| Noodsleutel | Nee |
| Aantal cijfers | 3 |
| Materiaal | Staal |