
De SLIMLINE 15 FL Aluminium Profiel voor LED-strips biedt een hoge efficiëntie in verlichtingsoplossingen met zijn premium zilveren afwerking. Dit strakke, efficiënte profiel maximaliseert de lichtopbrengst terwijl het energieverbruik wordt geminimaliseerd.
Gemaakt van duurzaam aluminium, zorgt het voor uitstekende warmteafvoer. Dankzij het slanke ontwerp past het moeiteloos in elk interieur en creëert het een moderne uitstraling die architectonische elementen benadrukt.
Perfect om verlichting te geven onder kasten, langs trappen of op accentmuren; de veelzijdigheid van het profiel past bij talloze toepassingen. De hoge efficiëntie zorgt ervoor dat er een briljante verlichting is waar dat het meest nodig is.
Of het nu in residentiële of commerciële projecten wordt gebruikt, dit profiel is een baken van innovatieve lichttechnologie en combineert stijl moeiteloos met functionaliteit.
| Merk | LEDsON |
| Model | AL-SL15-FL-2 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 2 m |
| Hoogte van het product | 19 mm |
| Breedte van het product | 17.5 mm |
| Gewicht Product | 450 g |
| Binnenbreedte | 12.2 mm |
| Type montage | Hangend,Opbouw |
| UV-bestendig | Ja |
| Profielreeks | SL15 |
| Profiel type | SL |
| Thermische bescherming | Ja |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |