
De SMART WIFI-LEDLAMP van Perel verandert je omgeving moeiteloos. Met slechts één app kun je allerlei apparaten op afstand bedienen, zodat je geen handmatige aanpassingen meer hoeft te doen, zelfs niet als je weg bent.
Pas je verlichting aan op basis van je stemming of laat het beïnvloeden hoe je je voelt. Met de Smart-serie van Perel kun je gemakkelijk de sfeer in huis aanpassen; perfect om donkere huizen automatisch op te fleuren of de helderheid op vaste tijden aan te passen.
Deze lamp heeft ingebouwde Tuya-intelligentie, waardoor het leven makkelijker wordt met slechts één simpele app. De gratis, gebruiksvriendelijke Tuya-app maakt moeiteloze bediening mogelijk.
Pas de helderheid en kleurtemperatuur rechtstreeks aan vanaf je smartphone of tablet. Of je nu een feestelijke sfeer wilt creëren met warm wit, je wilt concentreren met koel wit, of uit een spectrum van RGB-kleuren kiest, deze lamp voorziet in al je behoeften.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1213 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 178 mm |
| Gewicht Product | 130 g |
| Diameter eenheid | 125 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 555 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 2200 °K |
| Dimbaar | Nee |
| Energieklasse | F |
| Type fitting | E27 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Warmwit |
| Kleurweergave-index (CRI) | 80 CRI |
| Stand-by modus | Ja |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Smart compatibiliteit | Google Home |
| Totaal nominaal vermogen | 6.5 W |
| Starttijd | 5 s |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar via app | Ja |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.5 |
| Energieverbruik | 6.5 kW·h |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.5 W |
| RF-uitgangsvermogen | 15 mW |
| Maximale kleurtemperatuur | 2700 °K |
| Type LED-module | Gloeidraad |
| Levensduur LED's | 15000 h |