
De SMART WIFI RGB-LAMP van Perel maakt het makkelijk om je omgeving te regelen. Je kunt meerdere apparaten op afstand bedienen met maar één app, zodat je nooit meer handmatig het licht hoeft aan of uit te doen of je hoeft af te vragen wie er voor de deur staat, zelfs als je er niet bent.
Verander de verlichting naar je stemming of zet lichten aan op specifieke tijden. Maak de sfeer die je wilt, waar en wanneer je maar wilt, en geniet van de vrijheid van een huis dat doet wat jij wilt.
Met ingebouwde Tuya slimheid is het leven nog nooit zo makkelijk geweest. Met de gebruiksvriendelijke en gratis Tuya-app is het super eenvoudig om de helderheid en kleurtemperatuur vanaf je smartphone of tablet in te stellen.
Kies warmwit voor extra sfeer, koudwit om je te focussen, of kies uit een brede waaier aan RGB-kleuren voor een unieke ervaring. Tover elke ruimte om met een simpele tik.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1202 |
| Primaire kleuren | Wit,Rood,Groen,Blauw |
| Hoogte van het product | 58 mm |
| Gewicht Product | 45 g |
| Diameter eenheid | 50 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Lichtstroom | 350 lm |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Minimum kleurtemperatuur | 2700 °K |
| Dimbaar | Nee |
| Energieklasse | G |
| Type fitting | GU10 |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Koudwit,Warmwit,Rood,Groen,Blauw |
| Kleurweergave-index (CRI) | 80 CRI |
| Stand-by modus | Ja |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Smart compatibiliteit | Google Home |
| Totaal nominaal vermogen | 4.9 W |
| Starttijd | 0.5 s |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Dimbaar via app | Ja |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.5 |
| Energieverbruik | 4.9 kW·h |
| Verwarmingstijd | 1 s |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.5 W |
| RF-uitgangsvermogen | 17 mW |
| Maximale kleurtemperatuur | 6500 °K |
| Type LED-module | Gloeidraad |
| Levensduur LED's | 15000 h |