
De Smart WiFi-stekker, onderdeel van het innovatieve Smart-aanbod van Perel, maakt het super simpel om je huis op afstand te beheren. Met maar één app kun je allerlei apparaten bedienen, waar je ook bent. Zo hoef je nooit meer met de hand lampen aan en uit te doen of te raden wie er voor de deur staat.
Wil je de verlichting aanpassen aan je stemming of meteen de juiste sfeer creëren als je thuiskomt? Met deze serie kun je de lichten op vooraf ingestelde tijden aanzetten, zodat je nooit in een donker huis thuiskomt. Perfect om je dag een beetje op te lichten, letterlijk en figuurlijk.
Dankzij de ingebouwde Tuya-intelligentie en de makkelijk te gebruiken gratis app, was het beheren van je apparatuur nog nooit zo eenvoudig. Met minimale inspanning en maximaal comfort kun je alle elektronische apparaten in huis flexibel bedienen. Vergeet het draaien aan knoppen of zoeken naar schakelaars in het donker.
Bespaar op je energierekening en verhoog je gemak met deze technologie van Perel. De eenvoud en veelzijdigheid van deze Smart-stekkers maken ze een must-have voor elk modern huishouden.
| Merk | Perel |
| Model | SMART1002 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 8.4 cm |
| Hoogte van het product | 6.8 cm |
| Breedte van het product | 5.9 cm |
| Gewicht Product | 109 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3000 W |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Timer | Ja |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Maximale nominale stroomsterkte | 13 A |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Overdrachtsfrequentie | 2 GHz |
| Maximale werkafstand | 25 m |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Amazon Alexa,Google Home,Tuya |
| Aftellen | Ja |