
De TAPEHOUDER + 2 ROLLEN INPAKTAPE biedt stevige verpakkingsoplossingen met naadloze efficiëntie. Ontworpen voor kracht en betrouwbaarheid, is elke rol tape 50 mm breed en is hij een flinke 50 m lang.
Zorg ervoor dat de dozen stevig zijn dichtgeplakt voor verzending, bind spullen vast voor opslag, of versterk materialen tijdens transport. De ergonomische tapehouder zorgt voor een soepele toepassing en vermindert vermoeidheid dankzij het handige ontwerp.
Met een duurzame lijm voor langdurige hechting is deze combopack onmisbaar voor effectief inpakken en organiseren. Vergelijkbaar met een sterke kit, biedt het zekerheid en behoudt het de integriteit van de verpakking onder druk.
| Merk | Perel |
| Model | DTDIS2T |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 6.2 cm |
| Hoogte van het product | 24.5 cm |
| Breedte van het product | 15.8 cm |
| Gewicht Product | 540 g |
| Inhoud van de set | 2 tape rollen en 1 dispenser |
| Extra materiaal | Acryl,Metaal |
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte band | 50 mm |
| Binnendiameter | 75 mm |
| Materiaal | Biaxiaal georiënteerd polypropyleen |