
Deze wandklok combineert traditioneel design met moderne technologie en heeft een helder LED-display dat de huidige tijd, dag en datum weergeeft. Met een formaat van 83 x 23 x 4 cm, zorgt hij voor een opvallende aanwezigheid in elke ruimte.
De voordelen zijn onder andere een precieze 24-uurs klok en een digitaal scherm dat makkelijk te lezen is, wat bijdraagt aan moeiteloos tijdbeheer. Ideaal voor omgevingen waar je snel en nauwkeurig de tijd wilt kunnen checken.
| Merk | Perel |
| Model | WC208 |
| Batterij IEC grootte | CR2032 (5004LC) |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 230 mm |
| Breedte van het product | 830 mm |
| Gewicht Product | 2930 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Type display | led |
| Samenstelling batterij | Lithium |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Rechthoek |
| Ingangsspanning adapter | 230 V |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Spanning back-up batterij | 3 V |
| Stroomverbruik vermogen | 5 W |
| Uitgangsstroom adapter | 1 A |
| Vermogen adapter | 5 W |
| Uitgangsspanning adapter VDC | 5 V DC |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC min. | 100 V AC |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC max. | 240 V AC |
| Back-up batterij inbegrepen | Ja |
| Kalenderfunctie | Ja |
| Hygrometer functie binnen | Nee |
| Hygrometer functie buiten | Nee |
| Radio inbegrepen | Nee |
| Thermometerfunctie binnen | Nee |
| Thermometerfunctie buiten | Nee |
| Type back-up batterij | CR2032 (5004LC) |
| Grote cijferindicator | Ja |
| Tijdaanduiding | Cijfers 1 tot 12 |
| Wekker | Nee |
| Winter- zomertijd | Nee |
| DCF-signaal | Nee |
| Taalkeuze | Nee |
| Netvoeding | Ja |
| Tijd formaat | 24u |
| Weergave | Ja |
| Reservebatterij | Ja |
| Configuratie tijdzone | Nee |
| Klok lay-out | Digitaal |
| Type montage | Vrijstaand,Muurmontage |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Aluminium |