
Verbeter je energieverdeling met een stekkerdoos met drie aansluitingen, ontworpen voor betrouwbaarheid en veiligheid. Met drie geaarde stopcontacten maakt deze stekkerdoos het aansluiten van meerdere apparaten eenvoudig en zonder rommel.
Het 3-meter lange kabel biedt flexibiliteit bij het plaatsen en zorgt ervoor dat apparaten van stroom worden voorzien, zelfs als stopcontacten ver uit elkaar liggen. Met een speciale schakelaar kun je de stroom naar alle aangesloten apparaten tegelijk beheren, wat je energiebesparende inspanningen verbetert.
Met zijn strakke witte design past het naadloos in elke omgeving, of dat nu thuis is of op kantoor. De stevige constructie en geïntegreerde aarding zorgen voor veilige apparaatverbindingen en beschermen je elektronica tegen stroomstoten.
| Merk | Perel |
| Model | EB3S-3-G |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 488 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 3 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Wit |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 3 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Randaarde |
| Extra specificaties | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Materiaal | Kunststof |