
De TUINHASPEL 25 m - 3G1.5 - RANDAARDE zorgt voor elektrische veiligheid met zijn weerbestendige ontwerp. Met zijn bereik van 25 meter is hij ideaal voor probleemloze buitenprojecten, van het voeden van tuingereedschap tot feestverlichting.
Kenmerken zijn onder andere een stevig frame, een drie-aderige kabel (3G1.5) voor optimale geleiding, en volledige aarding (RANDAARDE) capaciteit voor extra bescherming. Lichtgewicht en compact, hij rolt gemakkelijk af, vermindert rommel en vereenvoudigt elke opstelling.
| Merk | Perel |
| Model | EGCR25N2-G |
| Kabellengte | 25 m |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 24 cm |
| Hoogte van het product | 33 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 4 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Oranje |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 1 |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |