
De TUINHASPEL 50 m is een stevige tuinslanghaspel die 50 meter 3G1.5 kabel biedt met een PENAARDE aarding voor veiligheid en prestaties. Geniet van moeiteloze bewatering zonder gedoe.
Voordelen zijn onder andere een knoopvrij ontwerp dat zorgt voor een ononderbroken waterstroom en een stevige behuizing die bestand is tegen barre weersomstandigheden. Ideaal voor zowel lange gietbeurten in de achtertuin als compacte opslag in kleine ruimtes.
Met het soepele intrekbare systeem wordt het manoeuvreren rond hindernissen in de tuin een stuk makkelijker. Stel je voor dat je de lengte die je nodig hebt uitrolt, vastzet en moeiteloos weer oprolt als je klaar bent.
| Merk | Perel |
| Model | EGCR50N2 |
| Kabellengte | 50 m |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 29 cm |
| Hoogte van het product | 38 cm |
| Breedte van het product | 21 cm |
| Gewicht Product | 6.6 kg |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal stopcontacten type E | 1 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Diameter kabel | 8 mm |
| Kleurenkabel | Oranje |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |