
Verkeerskegel rood/wit - 30 cm biedt super goede stabiliteit en veelzijdigheid. Deze stevige kegel is perfect om zones op een handige manier af te zetten in allerlei omgevingen, zoals scholen, sportclubs, rijscholen en bouwplaatsen.
Gemaakt van duurzaam materiaal zorgt het ervoor dat je 'm lang binnen en buiten kunt gebruiken, zonder in te leveren op prestaties. De opvallende kleurencombinatie van rood en wit zorgt ervoor dat je 'm altijd goed kan zien, wat de veiligheid en organisatie garandeert in allerlei situaties.
Of het nu gaat om het markeren van een sportveld, het beveiligen van een bouwplaats of het aanleren van verkeersregels, deze veelzijdige kegel is een betrouwbare keuze die aan al je eisen kan voldoen.
| Merk | Perel |
| Model | 1190-30 |
| Primaire kleuren | Rood,Wit |
| Diepte van het product | 22 cm |
| Hoogte van het product | 30 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 400 g |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Flexibele | Ja |
| Materiaal | LDPE (lagedichtheidpolyetheen) |