
Deze set van spansnoeren en elastische koorden biedt superieure veelzijdigheid en betrouwbaarheid. Met 20 stuks in de set is het perfect voor taken die een stevige bevestiging vereisen.
De spanbanden zijn sterk en zorgen voor een strakke en verstelbare fixatie van verschillende spullen. Door hun duurzame constructie en gebruiksvriendelijke werking zijn ze onmisbaar voor allerlei klusjes.
De elastische koorden, gemaakt voor flexibiliteit, maken het makkelijk om dingen in te pakken en snel vast te zetten, ongeacht de vorm of maat. Gebruik ze zonder gedoe om spullen te bundelen of te organiseren.
Uitstekend voor het vastzetten van ladingen, het organiseren van spullen, of voor klusjes, deze set biedt uitzonderlijke bruikbaarheid in elke situatie. Het is alsof je een goed georganiseerde gereedschapskist hebt die klaar is voor elke bevestigingsuitdaging.
| Merk | Perel |
| Model | ARATS2 |
| Primaire kleuren | Multi |
| Diepte van het product | 11 cm |
| Hoogte van het product | 19 cm |
| Breedte van het product | 23.5 cm |
| Gewicht Product | 1987 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Opbergdozen | Ja |