
Maximaliseer je krachtpotentieel met deze veelzijdige 3-weg stekkerdoos met een handige aan/uit-schakelaar. Ontworpen voor functionaliteit, strekt de 3-meter lange kabel je elektrische bereik moeiteloos uit, waardoor hij perfect is voor zowel kleine als ruime omgevingen.
Profiteer van extra veiligheid met het geaarde ontwerp, wat zorgt voor gemoedsrust bij het aansluiten van meerdere apparaten. De strakke witte afwerking past moeiteloos bij elk interieur, terwijl de robuuste 3-weg connectiviteit apparaten ondersteunt variërend van home-entertainmentsystemen tot essentiële kantoorapparatuur.
| Merk | Perel |
| Model | EB3S-3 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 7 cm |
| Hoogte van het product | 8.5 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 457 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 3 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Wit |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 3 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |