
Deze veelzijdige stekkerdoos met 4 aansluitingen heeft een snoer van 1,5 meter en is uitgevoerd in strak zwart met geaarde contacten voor extra veiligheid.
Met zijn vier stopcontacten kun je moeiteloos meerdere apparaten tegelijk van stroom voorzien, van computers en printers tot lampen en opladers, waardoor je jouw werkplek of woonruimte makkelijk kunt organiseren.
Het geaarde ontwerp zorgt voor extra bescherming tegen stroompieken, waardoor het een betrouwbare keuze is voor zowel thuis als op kantoor.
Stevig en compact, de stekkerdoos past discreet in elke omgeving en zorgt voor een naadloze uitbreiding van stroom zonder rommel.
| Merk | Perel |
| Model | EB4BLN |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4 cm |
| Hoogte van het product | 8.5 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 316 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 4 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3680 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |