
Ervaar krachtige luchtcirculatie met de robuuste Vloerventilator Drum. Gemaakt van duurzaam metaal, heeft deze vloerventilator een diameter van 60 cm, zodat je in elke ruimte optimale luchtstroom hebt. Het strakke zwarte ontwerp past perfect bij ieder interieur.
Met een verstelbare kantelbare kop, kun je de bries precies richten waar je die nodig hebt, waardoor je een verfrissende omgeving krijgt die aan jouw voorkeuren is aangepast. De stevige basis zorgt voor stabiliteit, zelfs op hoge snelheden.
Perfect om grote ruimtes te ventileren, machines te koelen, of voor comfort in commerciële ruimtes, deze ventilator levert moeiteloos efficiëntie en stijl. Geniet van een fluisterstille werking met drie snelheidsstanden, zodat je in elke situatie de juiste keuze hebt.
| Merk | Perel |
| Model | CFAN0460 |
| Kabellengte | 2 m |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 27 cm |
| Hoogte van het product | 75.5 cm |
| Breedte van het product | 72.5 cm |
| Gewicht Product | 22.5 kg |
| IP waarde | IP40 |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Diameter eenheid | 600 mm |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Stroomverbruik vermogen | 330 W |
| Type montage | Voet |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Type kabel | H05VV-F 3G0.75 |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Aantal draden | 3 |
| Kabeldoorsnede | 0.75 mm² |
| Instelbare hoogte | Nee |
| Type coating | Poedercoating |
| Aantal snelheidsinstellingen | 2 |
| Materiaal blad | Aluminium |
| Verstelbare pan | Nee |
| Verstelbare tilt | Ja |
| Nevelfunctie | Nee |
| Met oscillerende functie | Nee |
| Geluidsniveau | 87 dB |
| Kantelhoek tilt | 350 ° |
| Luchtstroom | 7128 m³/h |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Aantal bladen | 3 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Materiaal | Metaal |