
Ervaar moeiteloze bescherming van je tuin met de VOGELNET 4 x 10 m, een robuuste vogelnetoplossing gemaakt voor optimale duurzaamheid en prestaties.
Perfect van formaat om grotere gebieden te bedekken, dit net biedt ongeëvenaarde bescherming voor je fruit, planten of zaailingen en zorgt ervoor dat al je harde werk het hele seizoen ongeschonden blijft.
Gemaakt van UV-gestabiliseerd polypropyleen, het kan tegen ruw weer en belooft langdurig gebruik zonder in te boeten. Het 16 mm maasontwerp houdt vogels effectief op afstand, terwijl zonlicht en regen je tuin laten groeien.
Eenvoudige installatie en de mogelijkheid om op maat te knippen maken dit veelzijdige net ideaal voor verschillende toepassingen—van het beschermen van bomen tot het versterken van bessenstruiken. Beveilig je tuin en vergroot je landbouwvermogen met betrouwbare efficiëntie.
| Merk | Perel |
| Model | GBN410 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 10 m |
| Breedte van het product | 4 m |
| Gewicht Product | 982 g |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Maaswijdte | 2 cm² |
| Type ongediertebestrijding | Vogel |
| Dikte draad | 0.8 mm |
| Materiaal | Polyester |