
De VOGELNET meet 8 x 8 meter en biedt ongeëvenaarde bescherming voor je tuin. Gemaakt van hoogwaardige, UV-bestendige materialen, houdt het stand tegen de elementen terwijl het je kwetsbare gewassen beschermt.
Ontworpen om probleemloos te zijn, zorgt de lichtgewicht maar duurzame constructie voor gemakkelijke installatie en verwijdering. Het dicht geweven gaas laat zonlicht en regen je planten voeden terwijl ongewenste plagen buiten worden gehouden.
Ideaal voor verschillende toepassingen, van fruitbomen tot groenteperken, dit net zorgt seizoen na seizoen voor overvloedige oogsten. Ervaar de harmonie van de natuur terwijl je tuin bloeit onder de wakende bescherming van het VOGELNET.
| Merk | Perel |
| Model | GBN88 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 8 m |
| Breedte van het product | 8 m |
| Gewicht Product | 1883 g |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Maaswijdte | 2 cm² |
| Type ongediertebestrijding | Vogel |
| Dikte draad | 0.8 mm |
| Materiaal | Polyester |