
VUURSCHAAL - DIAMETER 75 cm. De vuurschaal is echt een toffe sfeermaker voor thuis of bij een barbecuefeestje. Ideaal voor zowel lange zomeravonden als koude winternachten en een geweldige aanvulling op elke tuin.
Werkt zonder problemen op zowel hout als houtskool, dus je kunt lekker flexibel zijn met je brandstofkeuze. De vuurschaal geeft een fijne hoeveelheid warmte af, ideaal om samen met vrienden en familie te genieten van de gezelligheid rond het vuur.
| Merk | Perel |
| Model | BB691 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Gewicht Product | 12 kg |
| Diameter eenheid | 75 cm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Vrijstaand |
| Aantal poten | 3 |
| Type terrasverwarmer | Vuurschaal |
| Dikte basis | 1 mm |
| Materiaal | Gietijzer |