
Het waterdoorlatende zonnezeil van 5 x 5 m in de kleur champagne is een handige oplossing om jouw buitenruimte koel en veilig te houden tegen de zon. Het PE-geweven doek is UV-bestendig en supergeschikt voor boven zwembaden of terrassen.
Door de kleine gaatjes in het doek circuleert de lucht soepel, waardoor het zeil goed bestand is tegen harde wind. Het ontwerp voorkomt dat er waterzakken ontstaan, wat vaak een probleem is bij helemaal waterdichte zeilen.
Dit veelzijdige zonnezeil geeft een moderne en elegante touch aan elke buitenruimte, en je kunt makkelijk schakelen tussen schaduw en zon, alles in een handomdraai.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4500PE |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 4367 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Champagne |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Vierkant |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 500 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 500 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |