
WEERSTAND 10W 1E8. Een draadgewonden cementweerstand in een keramische behuizing zorgt voor snelle warmteafvoer en is heel bestand tegen schokken en vochtigheid. Er is ook een reeks beschikbaar met lage weerstand.
| Merk | RB |
| Model | RF1E8 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |