
De Zonnezeil Rechthoek is ontworpen om betrouwbare schaduw te bieden zonder gedoe. Met een afmeting van 2 bij 3 meter zorgt de rechthoekige vorm voor brede dekking, zodat buitenruimtes beschermd zijn tegen de felle zon.
Gemaakt van hoogwaardige, weerbestendige materialen, past dit lichtgrijze schaduwdoek perfect in elke omgeving en biedt het zowel stijl als duurzaamheid. Het is UV-gestabiliseerd en beschermt tegen schadelijke stralen voor langdurig buitenplezier.
Installeren is een fluitje van een cent dankzij de verstevigde hoeken en roestvrijstalen D-ringen. Perfect voor terrassen of tuinen, je kunt het combineren met andere zeilen voor op maat gemaakte schaduw. Zo tover je ruimtes om tot coole, comfortabele plekjes.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4320BG |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 1295 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Rechthoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 200 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 300 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |