
Zwart/geel veiligheidslint van 250 meter op rol zorgt voor duidelijke afbakening en veiligheid op bouwplaatsen, gevaarlijke plekken en evenementen.
Dit stevige en duurzame lint kan tegen alle weer en is super makkelijk te installeren. Het helpt mee aan een georganiseerde en veilige omgeving.
Gebruik het lint om tijdelijk gebieden af te bakenen of om mensenstromen te regelen, zodat je bezoekers en medewerkers veilig kunt begeleiden en risico's kunt verminderen.
Dankzij de opvallende zwart-gele kleurencombinatie is het lint meteen zichtbaar en super effectief om gevaren te signaleren en te waarschuwen.
| Merk | Perel |
| Model | 1188-250R |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Breedte van het product | 8 cm |
| Gewicht Product | 650 g |
| Lengte tape | 250 m |
| Breedte band | 80 mm |
| Verdeler | Nee |
| Dikte band | 28 µm |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |