
Ervaar naadloze stroomverbindingen met deze 1.8m zwarte VOEDINGSKABEL. Ontworpen voor betrouwbare energieoverdracht, zorgt deze duurzame kabel ervoor dat je apparaten soepel draaien zonder onderbreking.
De verlengde lengte van 1,8 meter biedt flexibiliteit en geeft je de vrijheid om je apparaat te plaatsen waar je het nodig hebt. Een stevige constructie beschermt tegen slijtage, zodat het lang meegaat.
Ideaal voor dagelijks gebruik, van het aandrijven van je werkplek tot het efficiënt laten draaien van entertainmentsystemen. Het strakke, onopvallende zwarte ontwerp gaat moeiteloos op in elke omgeving.
| Merk | Perel |
| Model | EPCNET8 |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 236 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 625 W |
| Type netstekker | Type C14 |
| Type kabel | H05VV-F 3G1 |
| Stroomsterkte | 2,5 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal polen | 3 |
| Kabeldoorsnede | 1 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| IEC-aansluiting | C14 |
| Aantal stekkers | 1 |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 1 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |