
De 24 U-TIMER - PENAARDE biedt precieze timing met ongeëvenaard gemak, met een geavanceerde digitale interface die voor nauwkeurigheid is ontworpen.
Bied de mogelijkheid om tot 24 onafhankelijke timerinstellingen te beheren, wat het perfect maakt voor taken variërend van koken tot wetenschappelijke experimenten waarbij precisie belangrijk is. Het strakke ontwerp past naadloos in elke omgeving en de intuïtieve bediening maakt het supermakkelijk in gebruik.
Profiteer van de duurzame constructie en energiezuinige prestaties, waardoor je het lange tijd zonder zorgen kunt gebruiken. Stel je voor dat elke bespaarde seconde zich vertaalt naar een efficiëntie die ongeëvenaard is, net zoals een dirigent een perfecte symfonie dirigeert.
| Merk | Perel |
| Model | E305D3 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart,Rood |
| Diepte van het product | 7.6 cm |
| Hoogte van het product | 12.15 cm |
| Breedte van het product | 7.55 cm |
| Gewicht Product | 166 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Back-up batterij inbegrepen | Nee |
| Weergave | Nee |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Nominale ingangsspanning | 230 V |
| Maximale timerinstelling | 24 h |
| Minimale timerinstelling | 15 m |
| Timer bereik | 24u |
| Type timer | Mechanica |
| Programma's per dag | 96 |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |