
Deze 50W gewikkelde weerstand, model WEERSTAND 50W 4E7, is gemaakt voor situaties waar je constant veel vermogen nodig hebt. De stevige behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium, wat zorgt voor een efficiënte warmteafvoer en een langere levensduur.
Met een weerstand van 4,7 ohm levert dit onderdeel consistente prestaties, perfect voor voedingen en industriële apparatuur. De betrouwbaarheid wordt verder verbeterd door de stevige constructie, waardoor het ideaal is voor gebruik in ruige omgevingen.
| Merk | RB |
| Model | RH4E7 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 70 mm |
| Gewicht Product | 28 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |