
De BRIEVENBUS IBIZA ZILVER is een strakke en duurzame brievenbus van 36 x 26 x 8 cm, ontworpen om de buitenkant van je huis te verfraaien. Door het compacte formaat is hij perfect voor kleine ingangen, met een stijlvolle uitstraling dankzij de zilveren afwerking.
Gemaakt van corrosiebestendige materialen, belooft het een lange levensduur, zelfs bij slecht weer. De brievenbus biedt optimale veiligheid met een stevige slot, zodat je post veilig blijft. Het gestroomlijnde ontwerp maakt eenvoudige installatie op verschillende oppervlakken mogelijk, en combineert functionaliteit met een moderne stijl.
Ideaal voor zowel persoonlijk als zakelijk gebruik, de stevige constructie en de esthetische aantrekkingskracht van de BRIEVENBUS IBIZA ZILVER zijn een bewijs van kwaliteit en elegantie, net als een betrouwbare bewaker die zorgt dat je post veilig is.
| Merk | Perel |
| Model | BG40003 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 260 mm |
| Hoogte van het product | 360 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 1710 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Voorzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23.5 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |