
Ervaar elegantie en functionaliteit met de BRIEVENBUS MONACO in een stijlvolle zwarte afwerking, met een formaat van 36,8 x 36,5 x 10 cm. Ontworpen om bij elke buitenkant te passen, zorgt de stevige constructie voor langdurige prestaties.
Perfect van formaat om een royale hoeveelheid post veilig te bewaren, deze brievenbus combineert een moderne uitstraling met functionaliteit. De ruime binnenkant biedt gemakkelijk plaats aan alles, van dagelijkse bezorgingen tot tijdschriften.
Gemaakt van duurzame materialen, kan het verschillende weersomstandigheden aan en biedt het betrouwbare bescherming voor je post. De installatie is eenvoudig, waardoor het moeiteloos aan de gevel van je huis kan worden toegevoegd.
| Merk | Perel |
| Model | BG30002 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 368 mm |
| Hoogte van het product | 365 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 2552 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 35.8 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| UV Bestendig | Ja |
| Materiaal | Metaal |